SZKOLENIE LAKIERNICZE MULTICHEM

2017-05-23 09:48:35 (ost. akt: 2017-05-23 11:48:24)

W czwartek 18 maja do Warsztatów szkolnych na zaproszenie przybyła polska firma MULTICHEM Sp. z o.o. dostarczająca kompletne rozwiązania dla samochodowych napraw lakierniczych oferowane pod marką PROFIX. Dzięki posiadanemu doświadczeniu i wiedzy technicznej oferuje nowoczesne i innowacyjne systemy dla lakiernictwa renowacyjnego.
Firma posiada mobilne centrum szkoleniowe, dzięki któremu uczniowie mieli możliwość przetestowania produktów Profix na miejscu.

Szkolenie składało się z dwóch odrębnych części: teoretycznej i praktycznej.

W części teoretycznej uczniom przedstawiono prezentację multimedialną oraz pokaz filmów szkoleniowych obejmujących następujące zagadnienia:
-szczegółowa charakterystyka produktów marki PROFIX;
-organizacja miejsca pracy, teoria koloru, zasady doboru kolorów;
-główne funkcje programu recepturowego, sposoby wyszukiwania receptur.

W części praktycznej zaprezentowano szeroką gamę produktów, rozpoczynając od szpachli
i podkładów, poprzez lakiery akrylowe i bazowe na lakierach bezbarwnych oraz pastach polerskich kończąc. Uczestnicy uczyli się prawidłowo dobrać i ocenić kolor, po czym zobaczyć jak wygląda malując własnoręcznie element karoserii.

Uczniowie po odbytym szkoleniu otrzymali od firmy materiały szkoleniowe, upominki i nagrody.

Więcej o firmie:https://www.multichem.pl/pl